Nabídka pracovních pozic
Úvod

Voltaic Systems

BANNERY_voltaic_activities

Jezdíte na kole? Milujete turistiku a rádi vypadnete z města na celý víkend nebo i delší dobu? Anebo třeba jezdíte na svoji milovanou a vymazlenou chatu nebo chalupu, kde odpočíváte od stresu a od davů?

Jste celý den v pohybu a chytit vás na jednom místě je takřka nemožné? Možná hodně myslíte na životní prostředí a hledáte všemožné cesty, jak mu aspoň trošku ulevit.

Ve všech těchto případech vám perfektně poslouží některý z produktů americké společnosti Voltaic. Ta pro vás vyvinula speciální solární panely a tašky, které vyrábějí elektrickou energii pomocí solárních panelů a uchovávají ji ve speciálních bateriích.

Už nemusíte sedět u zdi a čekat, až se vám dobíjet telefon, foťák a laptop. Nemusíte plánovat své sportovní trasy podle toho, kde doplníte šťávu. Nemusíte dokupovat několik záložních baterií ke každému zařízení. Postačí vám slunce a jeho paprsky a máte vše. 

Chytré, spolehlivé a šetrné řešení pro každého!

voltaic_system_ertea

VOLTAIC SYSTEMS je americký výrobce solárních batohů a tašek, které vyrábějí elektrickou energii pomocí solárních panelů a uchovávají ji ve speciálně navržených bateriích, ze kterých se nabíjí Vaše zařízení. Mohou Vám skvěle posloužit na Vašich výletech do přírody, procházkách po městě, na dovolené či při práci v terénu.

Už nikdy nebudete bez energie! Naše výrobky Vám pomohou zůstat ve spojení se světem, ať už jste kdekoliv. Můžete nabíjet svůj telefon, tablet, fotoaparát, MP3 přehrávač, navigaci, notebooky a mnohá jiná zařízení.

KOMPAKTNÍ SOLÁRNÍ NABÍJEČKY
Lehce se přenášejí a skvěle nabíjejí Vaše přístroje.

amp s thumb Fuse
SOLÁRNÍ BATOHY A TAŠKY
Nejen, že můžete nabíjet svou přenosnou elektroniku, ale navíc si můžete zabalit věci do města nebo na výlet do přírody.
Switch Conventer Offgrid
VYSOCE VÝKONNÉ NABÍJEČKY NA TABLETY A NOTEBOOKY
Stvořeny pro Vaše tablety a notebooky. Jedinečný výkon solárních panelů (8W-16,8W) a velká kapacita baterií Vám zajistí dostatek energie, ať už jste ve městě nebo na cestách. 
Spark
Fuse10W
Array
Generator
BATERIE
Standardně jsou součástí každého výrobku. Jsou použitelné i samostatně, při nabíjení ze sítě mohou sloužit jako zásobárna energie pro Vaše přístroje. A také jako náhradní baterie k našim solárním nabíječkám. 
Baterie V11
Baterie V39
Baterie V60

 

 

Kategorie

Buďte v obraze

Práce v Brně!

Pro kamennou prodejnu ERTEA Store v Brně v Campusu hledáme prodejce našeho prémiového zboží. Práce v dynamickém a prestižním oboru, práce s produkty špičkové kvality, mladý kolektiv a vstřícné vedení. Vhodné i pro studenty a brigádníky. Žádosti posílejte na prace@ertea.eu.

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat

upoutavka jediny esho invisible shield
Sleva 10% z běžných cen při registraci před objednávkou