Změna eshopu ertea
Úvod

Jak postupovat při výměně


na vymenu_1

V nabídce eshopu si vyberte fólii nebo sklo, kterou/-é hodláte měnit v rámci programu Doživotní garance výměny (Lifetime guarantee). V detailu zboží naleznete volbu "Na výměnu". Sem klikněte a vytvořte objednávku.

V okamžiku odeslání objednávky vám bude z platební karty stržena celá částka včetně poštovného. Zboží uvedené jako skladem obdržíte obvykle do 30-ti dní. V případě dočasné nedostupnosti zboží budete o datu dodání informováni. Sejměte starou fólii nebo sklo a instalujte nové. Starou fólii nebo sklo vložte bez dalších obalů nebo krabiček do obálky a do 30-ti dní od doručení nové fólie/skla zašlete doporučeně na následující adresy:

Zákazníci z České republiky:

Creed Resources s.r.o.
LIFETIME "číslo objednávky"
Tovární 726/11
643 00 Brno

Zákazníci ze Slovenské republiky:

Creed Europe s.r.o.
LIFETIME "číslo objednávky"
Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Po obdržení obálky s původní fólií nebo sklem bude provedena kontrola vráceného zboží a v případě správně vráceného zboží bude do 30-ti dní na platební kartu vrácena částka za fólii nebo sklo. Vyúčtováno vám bude pouze poštovné 130 Kč resp. 4,99 € včetně DPH. 

V případě produktové řady invisibleSHIELD Glass, Glass+ budou realizovány výměny pouze v případě, že původní použité sklo bude zasláno kompletní a bude mít všechny výřezy kolem tlačítek, kamery a reproduktorů. Toto opatření je nezbytné pro eliminaci podvodných pokusů o výměny skel cizích výrobců a prodejců. Původní vámi zaslané sklo bude archivováno po dobu 30 dní od obdržení a následně bude ekologicky zlikvidováno.

Při nedodržení podmínek (zaslání jiné značky folie/skla, folie/sklo pro jiný model telefonu, zaslání nekompletní folie/skla, nedodržení 30-ti denní lhůty pro vrácení) peníze nebudou vráceny a objednávka výměny bude považována za nákup nového produktu.

Postup k odlepení ochranné fólie či skla z telefonu:

  • telefon položíme na rovnou neklouzavou plochu
  • nehtem fólii nebo sklo opatrně uchopíme za některý z rohů
  • pomalu nadzvedáváme, čímž dojde k postupnému oddělení od telefonu. V případě skel dbáme zvýšené opatrnosti a nesnažíme se sklo zbytečně rozlámat a roztříštit, abychom předešli případnému zranění o vzniklé střípky.

Poznámka: Nesnažte se ochrannou fólii odstraňovat násilím, mohlo by dojít k poškození displeje telefonu. Při odstraňování ochranného skla dbejte zvýšené opatrnosti, více poškozené sklo může prasknout.

Podmínkou úspěšné výměny jsou:

  • vytvoření objednávky na výměnu
  • použití platební / kreditní karty na platbu za službu LIFETIME
  • výměna produktu na stejný typ telefonu, na který byla provedena registrace

Díky našemu programu Doživotní garance (Lifetime guarantee) můžete za jednu cenu chránit Váš přístroj skutečně po celou dobu jeho životnosti!

Kategorie

Buďte v obraze

Přesun e-shopu

Vážení zákazníci, od 1. 1. 2018 dochází na e-shopu ertea.eu k velkým změnám. Čtěte dále pro více informací.

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat