Nabídka pracovních pozic
Úvod

Extreme

invisibleSHIELD EXTREME a piktogramy

Představení 

invisibleSHIELD EXTREME - reklama padajícího telefonu z auta

Jako světová jednička v ochraně mobilních zařízení, představuje ZAGG invisibleSHIELD EXTREME. Novou fólii, která dokonale chrání elektroniku před poškozením. Oproti řadám ORIGINAL a HD přidává nově také ochranu před nárazem, a tím zabraňuje možnému rozbití displeje Vašeho oblíbeného zařízení.
Tato fólie je patentovaná pod čísly patentů US 7,389,869 a US 7,784,610

Popis

Doživotní garance výměny

Pokud se invisibleSHIELD EXTREME poškrábe, potrhá nebo jinak  poškodí, nabízíme Vám jeho výměnu za nový kus po celou dobu životnosti konkrétního přístroje - ZADARMO!

Military Grade

Super tenký film, původně navržený pro vojenské účely jako ochrana drahých a citlivých vrtulí helikoptér. Nyní na požadavky zákazníků přepracová a upraven pro maximální ochranu při extrémních situacích.

Nano-Memory Technology

Unikátní vlastnosti, které zajišťují pokrytí celého zařízení, přičemž disponuje samoléčivou schopností a odolností proti abrazi.

DalšíTelefon s invisibleSHIELD EXTREME - bez zkreslení obrazu

  • Ve variantě celé tělo nabízí průzračně čistou, sklu podobnou ochranu displeje a zadní část zařízení.
  • Díky nárazu odolné vrstvě nabízí nejvyšší možný stupeň ochrany.
  • Balení obsahuje čistící hadřík, stěrku a aplikační sprej.

Kategorie

Buďte v obraze

Práce v Brně!

Hledáme kolegu nebo kolegyni do administrativního oddělení. Příjemná a nenáročná práce v klimatizovaných kancelářích a milém mladém kolektivu. Náplní práce bude fakturace, péče o zákazníky a pomoc se správou eshopu. Požadujeme pracovitost, týmového ducha, angličtinu na komunikační úrovni a uživatelskou znalost práce na PC. Nabízíme individuální pracovní podmínky, možnost růstu do obchodního oddělení, firemní benefity a náborový příspěvek. Vhodné i pro absolventy! Pište na prace@ertea.eu

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat

upoutavka jediny esho invisible shield
Sleva 10% z běžných cen při registraci před objednávkou