Změna eshopu ertea
Úvod

Smudge-Proof

invisibleSHIELD Smudge-proof a piktogramy

Představení invisibleSHIELD Smudge-proof - jídlo

invisibleSHIELD Smudge-Proof je postaven na fólii invisibleSHIELD Original, která je vlajkovou lodí firmy ZAGG. Jedná se o na míru vyrobenou patentovanou fólii na mobilní zařízení, která poskytuje maximální ochranu proti prachu, nárazům a škrábancům. K dispozici je pro tisíce zařízení - mobilní telefony, digitální přehrávače, notebooky, tablety, GPS zařízení, hrací konzole, fotoaparáty, kamery, ciferníky hodinek a další. invisibleSHIELD Smugde-proof je vyroben ze stejně pevného a robustního materiálu jako originální fólie, navíc ale přináší další skvělé vlastnosti. Obsahuje speciální vrstvu, která filtruje a polarizuje dopadající světlené paprsky, díky čemuž je pak tato fólie ideální volbou pro používání přístrojů na plném slunečním světle nebo v osvětlených prostorách. Nadto invisibleSHIELD Smudge-Proof minimalizuje vznik skvrn a otisků prstů.

invisibleSHIELD Smudge-Proof je originálním ochráncem přístrojů, který navíc udržuje přístroj čistý a zlepšuje viditelnost displeje v náročných světelných podmínkách.

Popis

Doživotní garance výměnyPadající předměty naApple iPad s invisibleSHIELD Original

Pokud se invisibleSHIELD Smudge-Proof poškrábe, potrhá nebo jinak  poškodí, nabízíme Vám jeho výměnu za nový kus po celou dobu životnosti konkrétního přístroje - ZADARMO!

Military Grade

Super tenký film, původně navržený pro vojenské účely jako ochrana drahých a citlivých vrtulí helikoptér.

Nano-Memory Technology

Unikátní vlastnosti, které zajišťují pokrytí celého zařízení, přičemž disponuje samoléčivou schopností a odolností proti abrazi.

DalšíAnimovaná instalace invisibleSHIELD Original - celé tělo na Samsung Galaxy S4

  • Ochrání Vaše zařízení a zajistí, aby vypadalo stále stejně jako v den, kdy jste je vybalili z krabice. Minimalzuje vznik mastných skvrn a otisků prstů, zlepšuje viditelnost v náročných světelných podmínkách.
  • Zařízení opatřené invisibleSHIELDem Smudge-Proof lépe sedne do ruky. invisibleSHIELD Smudge-Proof zamezí pádům a vyklouznutím přístroje. 
  • Balení obsahuje čistící hadřík, stěrku a aplikační sprej.

Detail

Pouze 0,2 mm tenký film. 

Produkty

 

 

Kategorie

Buďte v obraze

Přesun e-shopu

Vážení zákazníci, od 1. 1. 2018 dochází na e-shopu ertea.eu k velkým změnám. Čtěte dále pro více informací.

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat