Změna eshopu ertea
Úvod

Proč invisibleSHIELD?

invisibleSHIELD je dokonalou ochranou pro vaši elektroniku. Ideální zachránce před škrábanci, poškozením a nečistotami.
invisibleSHIELD byl původně vyvinut pro americkou armádu, tato exkluzivní technologie byla převzata a rozvinuta i pro ochranu elektroniky. Vysoký standard!

 

Armádní technologie

Pojďte do toho

Vytvořena pro ochranu super-drahých a citlivých vrtulí vojenských helikopter. Nyní k mání i pro každého z vás! Individuálně přizpůsobena pro tisíce zařízení. Ochrání elektroniku kdekoliv a kdykoliv. Ultra-tenká a super-odolná. To je invisibleSHIELD fólie! Ochrání vám zařízení, aniž by z něj udělala neforemný, objemný a těžký předmět. Buďte dokonale mobilní s ochranou invisibleSHIELD.

 


Nano Memory Technologie™

Inteligentní ochrana

Mikro-molekuly se svalovou pamětí vetknuté do struktury filmu umožňují fólii vrátit se do původního tvaru, kdykoliv dojde k napnutí nebo poškrábání. Znovu a znovu, jakkoliv hluboko a hrubě jde poškození. Díky zdokonalené Nano-Memory Technologii™ folie invisibleSHIELD brání poškození vašich elektronických zařízení.  
Struktura má skvělou samo-léčivou schopnost - díky nano-memory technologii se molekuly vrací na původní místo.
Poškozený invisibleSHIELD zdarma vyměníme za nový po celou dobu životnosti elektroniky.

 

 

Doživotní garance výměny

Vždy & navždy

Vykazuje-li vaše invisibleSHIELD známky poškození, používání nebo poškrábání, bez otázek vám ji vyměníme za novou. Po celou dobu životnosti vašeho přístroje! 
invisibleSHIELD chrání displej i tělo iPhone5 i jiných přístrojů.

Ochrana celého těla

Dokonalá ochrana

Je pochopitelně důležité ochránit displej zařízení, ale co jeho zbytek? Je snad v pořádku mít poškrábané tělo zařízení, i když displej je stále bezvadný? Samozřejmě, že ne! A to je důvod, proč nabízíme invisibleSHIELD pro pokrytí celého těla přístroje, pro ochranu každé části vašeho oblíbeného zařízení. Nikdy jsme si to neulehčovali a nezačneme s tím ani teď!

Jednička na trhu

65 milionů lidí najednou jistě neudělá chybu

To, že jsme prodali více než 65 milionů kusů invisibleSHIELD, ukazuje, že invisibleSHIELD je opravdu cosi speciálního. Tak velké číslo nám ale pomáhá ještě více pomáhat vám. Díky vedoucí příčce na trhu jsme schopni vám dodat více nových produktů a dodat vám je rychleji. Spolupracujeme s výrobci elektroniky, takže si buďte jistí, že ve chvíli, kdy jde na trh nové zařízení, je k dispozici také invisibleSHIELD, který je ihned připravený je ochránit.
invisiblěSHIELD je jedničkou na trhu, neustále inovuje sortiment a zdokonaluje vlastnosti ochranných produktů pro elektroniku pro každodenní použití.

6,500 typů

Máme invisibleSHIELD pro všechny

Je jedno, jaké máte zařízení - my na ně máme invisibleSHIELD, který ho ochrání. Obalíme telefony a tablety, foťáky a e-knihy, hodinky, herní konzole i GPS systémy a všechno mezi tím. Jestli je to elektronika, vsaďte se, že na to máme invisibleSHIELD.
invisibleSHIELD pro každé zařízení, 6500 typů ochranných fólií pro každou elektroniku.
invisibleSHIELD se stále vyvíjí, přináší inovace a zdokonalení pro široké spektrum preferencí.

Neustálé inovace

Sami se rozhodněte, který invisibleSHIELD je nejlepší pro váš přístroj

Je to jako s dětmi, zvířecími miláčky nebo třeba jako s těmi nejlepšími džínami - jen vy víte, co je nejlepší pro vaše zařízení. Nemělo by smysl nabízet vám pouze jeden druh ochrany, když je tolik věcí, které můžete mít rádi. Proto neustále vyvíjíme nové možnosti invisibleSHIELD - abychom vám pomohli si dokonale užívat vaši elektroniku. Ať už potřebujete dokonalé rozlišení displeje, zábranu vzniku skvrn a odlesků nebo třeba extrémně silnou ochranu - máme   invisibleSHIELD přesně pro vaše potřeby.

Ocenění & Vyznamenání

Jsme preferovanou značkou – ale prověřte si nás

Od momentu, kdy jsme začali prodávat invisibleSHIELD, byli lidé nepříčetní z toho, jak je skvělý. To je samozřejmě úžasné, ale nemusíte věřit jen nám. Některé z cen, kterými byl invisibleSHIELD zasypáván, jsou: the 2012 American Business Award (Stevies) Gold winner, Editor’s Choice Award časopisu Backpacker, Editor’s Choice Award stránky Crackberry.com a řada dalších významných ocenění. To je pořádné množství lásky a my jsme velmi pyšní na to, že vám můžeme tuto lásku vracet prostřednictvím kvality našich invisibleSHIELD.
invisibleSHIELD je pravidelně oceňován množstvím prestižních cen a vyznamenání!


 Věřte odborníkům

Originál je stále jen jeden

Nabízíme invisibleSHIELD už od roku 2005 - déle než kdokoliv jiný. Prodali jsme přes 65 milionů kusů - více než kdokoliv jiný. Jestli někdo ví, jak udělat perfektní invisibleSHIELD, jsme to my. Víme, co děláme. Jestli vás tato fakta nepřesvědčí, poptejte se známých a sousedů - velmi pravděpodobně znají invisibleSHIELD a mohou vám jej ukázat.

invisibleSHIELD dokonale chrání elektroniku v každé situaci. invisibleSHIELD přináší komfort, chrání elektroniku i peníze. inivisbleSHIELD chrání mobil a tablet před škrábanci od klíčů a ostatních předmětů denní potřeby.
invisibleSHIELD byl vyvinut pro americkou armádu, ale dokonale chrání elektroniku po celém světě.

Vyrobeno v U.S.A.

pro ochranu celého světa

Ačkoliv jsme většinovým producentem v USA a invisibleSHIELD byl původně vyvinut pro potřeby americké armády, chceme pomáhat ve všech koutech celého světa. invisibleSHIELD je dostupný a chrání vaše zařízení kdekoliv po světě. Všude po světě velmi rádi pomáháme díky vysokým standardům americké armády. Jsme na to velmi hrdí a je to jeden z důvodů, proč je invisibleSHIELD o tolik lepší než ostatní.

 

Kategorie

Buďte v obraze

Přesun e-shopu

Vážení zákazníci, od 1. 1. 2018 dochází na e-shopu ertea.eu k velkým změnám. Čtěte dále pro více informací.

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat