Nabídka pracovních pozic
Úvod

TGM - Temperované 9H sklo pro Apple iPhone 7/8

Temperované sklo TGM je jedna z nejlepší ochrany displeje, která se nachází na trhu. Je navržená pro maximální pevnost a jasné barvy displeje. Díky tvrdosti 9H chrání před škrábanci a případným rozbitím displeje.

Parametry

Kód zbožíTGM-iPHO7
EAN8595603933692
Doživotní garanceAno
ZařízeníApple iPhone 7
Dostupnostihned k odběru / k odeslání
Cena po registraci359 Kč včetně DPH
Vaše cena399 Kč včetně DPH
 
ks
 | Novinka
 iPhone 7

Temperované sklo TGM je jedna z nejlepší ochrany displeje, která se nachází na trhu. Je navržená pro maximální pevnost a jasné barvy displeje. Díky tvrdosti 9H chrání před škrábanci a případným rozbitím displeje.

Ochranné temperované sklo TGM je jeden z nejlepších způsobů ochrany displeje, která se nachází na trhu. Je navržená pro maximální pevnost a jasné barvy displeje. Díky tvrdosti 9H chrání před škrábanci a případným rozbitím displeje.

Může se pochlubit svou úžasnou tenkostí – pouze 0,26 mm a přesto velmi vysokou pevností 9H, což je třikrát více, než u běžných fólií. Vysoká pevnost je způsobená vyšší molekulární hustotou, což umožňuje vysokou ochranu proti poškrábání, podření či rozbití displeje při pádu.

Při instalaci ochranného temperovaného skla TGM nevznikají žádné mezery mezi displejem a sklem, proto není nijak ovlivněná citlivost dotykové obrazovky. Nezanechává stopy po otiscích prstů díky speciální (olejofóbní) vrstvě. Temperované sklo TGM má 2,5× hladší povrch, než běžné plastové fólie.

Hlavní přednosti temperovaného skla

  • Jednoduchá instalace bez bublin
  • Temperované sklo TGM přilne 100% k displeji
  • Tvrdost 9H – třikrát vyšší než u klasických folií
  • Při běžném používání téměř nepoškrabatelné
  • Oleofobní vrstva zabrání nadměrnému znečištění a umožňuje snadné čištění
  • Maximální citlivost – nerozeznatelná od displeje bez temperovaného skla TGM
  • 100% zachování barev displeje – nedochází ke zkreslení (jako je tomu u běžných folií)
  • Temperované sklo se v případě prudkého nárazu rozbije, ale díky rozložení energie, zabrání ve většině případů rozbití displeje přístroje.

Kategorie

Buďte v obraze

Práce v Brně!

Pro kamennou prodejnu ERTEA Store v Brně v Campusu hledáme prodejce našeho prémiového zboží. Práce v dynamickém a prestižním oboru, práce s produkty špičkové kvality, mladý kolektiv a vstřícné vedení. Vhodné i pro studenty a brigádníky. Žádosti posílejte na prace@ertea.eu.

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat

upoutavka jediny esho invisible shield
Sleva 10% z běžných cen při registraci před objednávkou