Změna eshopu ertea
Úvod

invisibleSHIELD HD Dry pro Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus - display

Patentovaná neviditelná ochrana pro Váš telefon Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus - display HD - pro čistý obraz a snadnější instalaci. V ceně je zahrnuta doživotní garance výměny po dobu životnosti Vašeho telefonu Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus.

Parametry

Kód zbožíZGI7LHDS-F00
EAN8595603933142
Doživotní garanceAno
Obsah balenífólie na display, instalační sprej, hadřík, stěrka
ZařízeníApple iPhone 7 Plus
Dostupnostihned k odběru / k odeslání
Cena po registraci507 Kč včetně DPH
Vaše cena564 Kč včetně DPH
 
 | Novinka
 iPhone 7 Plus

Alternativní produkty

Více informací o výrobku invisibleSHIELD HD Dry pro Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus - celé tělo

Patentovaná neviditelná ochrana pro Váš telefon Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus - display HD - pro čistý obraz a snadnější instalaci. V ceně je zahrnuta doživotní garance výměny po dobu životnosti Vašeho telefonu Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus.

  • Patentovaná armádní technologie vyvinutá speciálně na Apple iPhone 7 Plus ve variantě pro displej.
  • Unikátní materiál se samoléčivou schopností.
  • V ceně je zahrnuta doživotní garance výměny po dobu životnosti Vašeho Apple iPhone 7 Plus.
  • invisibleSHIELD HD je chráněn patenty US 7,389,869; US 7,784,610.

Perfektní obraz

Po obrovském úspěchu invisibleSHIELD Original byla speciálně pro zařízení, která mají displej s vysokým rozlišením, vyvinuta varianta invisibleSHIELD HD. invisibleSHIELD HD je výjimečně průzračný, neuvěřitelně tenký a prakticky nezničitelný. Varianta HD přináší dokonale čistý, sklu podobný povrch, který zvýrazňuje ostrost obrazu a věrné barvy bez jakéhokoliv zkreslení. Pevnější složení fólie zaručuje výrazně jednodušší instalaci oproti verzi Original. invisibleSHIELD HD je perfektní volbou pro ochranu Vašeho zařízení s HD displejem.

Ve verzi pro celé tělo získáváte invisibleSHIELD průzračně čistý, sklu podobný pro váš HD displej a matnou fólii pro zadní část zařízení. invisibleSHIELD HD chrání zařízení a díky úžasné průzračnosti zvýrazňuje ostrost obrazu a zářivost barev. Ochrana Vašeho zařízení ještě nikdy nebyla tak dokonale průzračná.

Žádné škrábance

Precizně tvarovaná fólie invisibleSHIELD HD přilne přesně k Vašemu Apple iPhone 7 Plus a zajistí nejlepší možnou a robustní ochranu. InvisibleSHIELD HD byl vyvinut původně pro ochranu armádních technologií, speciálně k ochraně drahých vysokorychlostních vrtulí helikoptér proti prachu, špíně a kamínkům.
Nyní můžete tu stejnou účinnou technologii používat i Vy k ochraně Vašeho Apple iPhone 7 Plus. invisibleSHIELD HD je tak silný a odolný, že si můžeme dovolit nabízet doživotní garanci výměny za nový. V případě, že bude fólie přece jen poškozená a poškrábaná, vyměníme Vám ji po dobu životnosti Vašeho Apple iPhone 7 Plus. A pokud budete někdy potřebovat odstranit Váš invisibleSHIELD HD, není problém: přístroj zůstane beze zbytků fólie, lepidla a bez poškození - dokonale v pořádku

Nano-Memory technologie

Originální fólie invisibleSHIELD HD funguje na principu Nano-Memory technologie viditelné jako velmi jemná struktura na povrchu fólie. Tento perfektní prvek nabízí těchto pět hlavních benefitů: 

  • Trvanlivost - samoléčivá schopnost se vyznačuje neuvěřitelnou odolností proti škrábancům a poškozením a významně prodlužuje životnost Vašeho přístroje.
  • Pokrytí - díky maximální schopnosti přilnutí a flexibility je možné, aby invisibleSHIELD HD pokryl všechny rohy a zakřivení přístrojů lépe než napodobeniny invisibleSHIELDu HD.
  • Jednoduchá instalace - lepší přilnutí a měkkost fólie navíc zjednodušuje aplikaci na zařízení.
  • Ochrana proti pádu - lepší povrchové vlastnosti fólie zajišťují lepší ochranu drahých zařízení proti pádu, vyklouznutí z ruky a spadnutí z kluzkých povrchů.
  • Redukce odlesků - invisibleSHIELD HD na Vašem zařízení vytvoří takřka neviditelný povrch (0,2 mm), a tím pomáhá redukovat odlesky a snižuje viditelnost otisků prstů, přičemž ovšem zachovává maximální průhlednost.

Doživotní garance výměny

Doživotní garance splňuje všechno, co slibuje. Pokud se invisibleSHIELD HD poškrábe, potrhá nebo jinak poškodí, nabízíme Vám jeho výměnu za nový kus po celou dobu životnosti konkrétního přístroje. Přejeme si, abyste se ve svém digitálním světě cítili v bezpečí a invisibleSHIELD HD je tou nejsilnější a nejspolehlivější ochranou, kterou můžete získat. 

Soubory ke stažení

Kategorie

Buďte v obraze

Přesun e-shopu

Vážení zákazníci, od 1. 1. 2018 dochází na e-shopu ertea.eu k velkým změnám. Čtěte dále pro více informací.

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat