Změna eshopu ertea
Úvod

invisibleSHIELD Sapphire Defense pro Apple iPhone 6/7/8

InvisibleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE pro Apple iPhone 7 s vrstvou ze safíru poskytne vašemu telefonu nejvyšší úroveň ochrany.

Parametry

Kód zbožíZGIP7SDC-F00
EAN8595603933104
Doživotní garanceAno
Obsah balenífólie na display, stěrka
ZařízeníApple iPhone 7, iPhone 7/8
Dostupnostihned k odběru / k odeslání
Cena po registraci1 079 Kč včetně DPH
Vaše cena1 199 Kč včetně DPH
 
 | Novinka
 iPhone 7

Alternativní produkty

Více informací o výrobku invisibleSHIELD Glass+ pro Apple iPhone 6 / 7 / 8

InvisibleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE pro Apple iPhone 7 s vrstvou ze safíru poskytne vašemu telefonu nejvyšší úroveň ochrany.

Hlavní specifikace:

 • Sedminásobná ochrana proti rozbití a nárazu - nejmodernější technologie, která absorbuje a rozděluje náraz pro 7×  silnější ochranu vašeho displeje oproti displeji nechráněnému.
 • Ochrana proti poškrábání - součástí hybridního skla invisibleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE jsou krystaly safíru - jednoho z nejtvrdších minerálů světa. Poskytují tak vašemu telefonu ochranu proti škrábancům a dodávají vašemu přístroji extra hladký povrch.
 • Samoléčivá vrstva - letecký materiál, jehož molekuly mají svalovou paměť, zajišťuje samozacelení povrchových škrábanců.
 • Odolný proti skvrnám - dlouhodobá povrchová úprava pomáhá udržovat sklíčko čisté, je odolné proti otiskům prstů i mastnotám
 • Stoprocentní průhlednost - pečlivě vybrané materiály zajišťují 100% průhlednost.
 • Jednoduchá instalace - chytrá EZ Apply® instalační křidélka a vyspělá technologie přilnavé vrstvy vám pomohou k jednoduché aplikaci bez vzduchových bublin.
 • Doživotní garance výměny - jestliže se vaše sklo InvisibleShield SAPPHIRE DEFENSE poškodí, vyměníme vám ho za nové po dobu životnosti vašeho telefonu.
 • Kompatabilní s 3D Touch - hybridní sklo InvisibleShield SAPPHIRE DEFENSE přenáší tlak stisku a je kompatibilní s funkcí 3D Touch.

Patentované hybridní sklo

Sapphire Defense obsahuje ty nejlepší prvky ochrany displeje: odolný materiál klasické ochranné fólie, vrstvu se safírovými krystaly odolnou vůči poškrábání a hladký povrch temperovaného skla. Tyto prvky společně vytváří takřka nezničitelnou ochranu displeje.

ZAGG Hybridní sklo InvisibleShield Sapphire Defense from Ertea Czech on Vimeo.

Již žádné obavy z poškození telefonu

To poslední, co si přejete, když používáte svůj mobilní telefon, je obávat se o jeho pád či poškození. Ale život nám přináší různá překvapení, takže se nehodám nikdy zcela nevyhneme. S invisibleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE se můžete se strachem z poškození při pádu svého přístroje rozloučit. InvisibleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE vám poskytne sedmkrát větší ochranu vašeho displeje oproti displeji bez jakékoliv ochranné folie či skla.

telefon chráněný folií Sapphire ležící ve štěrku

Novinka na světovém trhu

InvisibleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE je jedinečnou ochranou pro váš přístroj: kombinuje tradiční ochranu displeje, odolnost safíru proti škrábancům a hladký povrch pro nejvyšší bezpečnost vašeho mobilního telefonu. InvisibleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE vám tak nabízí sedminásobnou ochranu, odolnost proti poškrábání, nečistotám a hladký povrch se samo-zacelující vrstvou.

Sedminásobná ochrana proti rozbití, škrábancům a nečistotám

Díky nejmodernějším technologiím ochranná vrstva pohlcuje a rozděluje náraz až 7× účinněji než při pádu telefonu bez ochrany displeje. Takže příště, až Vám telefon omylem upadne, nemusíte si již o něj dělat zbytečné starosti.

Ochrana proti poškrábání

InvisibleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE obsahuje krystalky safíru, jednoho z nejtvrdších přírodních minerálů, které chrání váš displej před nechtěnými škrábanci a také mu poskytují extra hladký povrch.

Odolnost proti nečistotám

Být stále v obraze znamená se mnohokrát denně dotýkat displeje svého telefonu. Proto vám přinášíme invisbleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE, které je odolné vůči nečistotám, skvrnám či otiskům prstů. Budete tak vždy mít displej svého mobilního telefonu jasně čitelný a bez nečistot.

Ultra HD® čirost

InvisibleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE je navrhnuto tak, aby poskytlo stoprocentní čirost obrazu z jakéhokoliv úhlu. Sklo je navíc tak průhledné, že ani nerozeznáte, že je na mobilním telefonu aplikováno.

Jednoduchá aplikace

Aplikace ochranných skel na displej mobilního telefonu je mnohdy náročný proces a proto jsme ho zjednodušili, jak se jen dá. S patentovanými instalačními křidélky EZ Apply® bude vaše aplikace vždy jednoduchá a bez vzduchových bublin.

Doživotní garance výměny

Doživotní garance splňuje všechno, co slibuje. Pokud se invisibleSHIELD Sapphire Defense poškrábe, potrhá nebo jinak poškodí, nabízíme vám jeho výměnu za nový kus po celou dobu životnosti konkrétního přístroje

Obsah balení

 • invisibleSHIELD SAPPHIRE DEFENSE
 • návod na instalaci
 • utěrka z mikrovlákna
 • čistící ubrousek
 • nálepka pro odstranění prachu
 • stěrka pro odstranění bublinek

 

Soubory ke stažení

Soubory ke stažení

Kategorie

Buďte v obraze

Přesun e-shopu

Vážení zákazníci, od 1. 1. 2018 dochází na e-shopu ertea.eu k velkým změnám. Čtěte dále pro více informací.

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat