Změna eshopu ertea
Úvod

invisibleSHIELD pro Apple iPhone 7/8 - display

Fólie invisibleSHIELD Original vám ochrání telefon před škrábanci, nečistotami a rozbití displeje. Pro ochranu svých přístrojů tuto patentovanou fólii používá více než sedmdesát milionů lidí. Asi ví, proč.

Parametry

Kód zbožíZGIP7OWS-F00
EAN8595603933098
Doživotní garanceAno
Obsah balenífólie na display, instalační sprej, hadřík, stěrka
ZařízeníApple iPhone 7
Dostupnostihned k odběru / k odeslání
Cena po registraci284 Kč včetně DPH
Vaše cena299 Kč včetně DPH
 
 | Novinka
 iPhone 7

Alternativní produkty

Více informací o výrobku invisibleSHIELD pro Apple iPhone 7/8 - celé tělo

Fólie invisibleSHIELD Original vám ochrání telefon před škrábanci, nečistotami a rozbití displeje. Pro ochranu svých přístrojů tuto patentovanou fólii používá více než sedmdesát milionů lidí. Asi ví, proč.

  • Patentovaná armádní technologie vyvinutá speciálně na Apple iPhone 7 ve variantě pro displej.
  • Unikátní materiál se samoléčivou schopností.
  • invisibleSHIELD Original je chráněn patentem US 7,957,524.

Popis invisibleSHIELDu

Žádné škrábance

Precizně tvarovaná fólie invisibleSHIELD Original přilne přesně k Vašemu Apple iPhone 7 a zajistí nejlepší možnou a robustní ochranu. InvisibleSHIELD Original byl vyvinut původně pro ochranu armádních technologií, speciálně k ochraně drahých vysokorychlostních vrtulí helikoptér proti prachu, špíně a kamínkům.
Nyní můžete tu stejnou účinnou technologii používat i Vy k ochraně Vašeho Apple iPhone 7. Pokud budete někdy potřebovat odstranit Váš invisibleSHIELD Original, není problém: přístroj zůstane beze zbytků fólie, lepidla a bez poškození - dokonale v pořádku

Nano-Memory technologie

Originální fólie invisibleSHIELD Original funguje na principu Nano-Memory technologie viditelné jako velmi subtilní struktura na povrchu fólie. Tento perfektní prvek nabízí těchto pět hlavních benefitů:  

  • Trvanlivost - samoléčivá schopnost se vyznačuje neuvěřitelnou odolností proti škrábancům a poškozením a významně prodlužuje životnost Vašeho přístroje.
  • Pokrytí - díky maximální schopnosti přilnutí a flexibility je možné, aby invisibleSHIELD Original pokryl všechny rohy a zakřivení přístrojů lépe než napodobeniny invisibleSHIELDu.
  • Jednoduchá instalace - lepší přilnutí a měkkost fólie navíc zjednodušuje aplikaci na zařízení.
  • Ochrana proti pádu - lepší povrchové vlastnosti fólie zajišťují lepší ochranu drahých zařízení proti pádu, vyklouznutí z ruky a spadnutí z kluzkých povrchů.
  • Redukce odlesků - invisibleSHIELD Original na Vašem zařízení vytvoří takřka neviditelný povrch (0,2 mm) srovnatelný s pomerančovou slupkou, a tím pomáhá redukovat odlesky a snižuje viditelnost otisků prstů, přičemž ovšem zachovává maximální průhlednost.

45 dní na vrácení peněz

Máte nárok na 45 denní záruku vrácení peněz. Pokud si u nás invisibleSHIELD Original zakoupíte a nebudete ho instalovat, vrátíme Vám všechny peníze zpět.

Záruka 25 let

V případě, že chcete uplatnit právo z vadného plnění, prodloužili jsme ji ze dvou let na dvacet pět let! 

Doživotní garance výměny 

V případě, že se invisibleSHIELD zničí ať úmyslně nebo nechtěně, popřípadě musíte dát přístroj na např. výměnu displeje, stačí si u nás zakoupit upgrade na doživotní garanci výměny a nemusíte mít již strach, že by jste přišli o původní investici do fólie a přístroj tak bude stále chráněný. Podrobný popis jak si pořídit upgrade fólie na doživotní garanci najdete na http://www.nadozivoti.cz


Soubory ke stažení

Kategorie

Buďte v obraze

Přesun e-shopu

Vážení zákazníci, od 1. 1. 2018 dochází na e-shopu ertea.eu k velkým změnám. Čtěte dále pro více informací.

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat