Nabídka pracovních pozic
Úvod

Alkoholtester Floome - černý

Chytrý alkohol tester se spoustou doplňkových funkcí pro chytré mobilní telefony.

Parametry

Kód zbožíEN-FL01-B
EAN8595603919306
Doživotní garanceNe (24 měsíců)
Dostupnostihned k odběru / k odeslání
Cena po registraci2 374 Kč včetně DPH
Vaše cena2 499 Kč včetně DPH
 
ks
 Floome 3

Alternativní produkty

Více informací o výrobku Alkoholtester Floome - červený

Chytrý alkohol tester se spoustou doplňkových funkcí pro chytré mobilní telefony.

Alkohol tester Floome posouvá hranice využitelnosti vašeho smartphonu. Díky šikovným rukám italského týmu 2045Tech můžete proměnit svůj telefon v osobní měřič hladiny alkoholu v krvi. Používání nepohodlných detekčních trubiček na alkohol je přežité.

V tomto malém zázraku vyrobeném z kvalitního plastu ABS budete mít věrného přítele, který vám vždy řekne, jestli je bezpečné sednout si za volant nebo raději zvolit jiný způsob přepravy. Měření probíhá za pomoci vortexového snímače průtoku, který je kombinovaný se senzorem na bázi palivových článků. Stejnou technologii využívají i nejmodernější policejní detektory alkoholu, takže si výsledkem můžete být jisti.

floome rozbor

K telefonu Floome připojíte integrovaným 3,5mm konektorem do sluchátkového portu. Doprovodná aplikace pro měření je dostupná pro telefony s operačním systémem iOS (7+), Android (4.2.2+) nebo Windows Phone (8.1+). Stačí zadat pohlaví, výšku, váhu a věk a použít alkohol tester pro měření. Díky zadaným údajům aplikace lépe vyhodnotí, kdy klesne hodnota alkoholu v krvi pod zákonem povolenou hranici. V případě, že Floome naměří hodnotu, která není zákonem povolena, zpřístupní se spousta dalších užitečných funkcí.

floome taxi floome pratelefloome jidlo

Floome vám pomůže v každé situaci. Jednoduchým kliknutím můžete odeslat zprávu nejbližším kamarádům, jestli by vás někdo nevyzvedl. Případně si přivolat taxi nebo si na mapě najít restaurace, protože jídlo, jak známo, pomáhá alkohol odbourávat. Veškeré naměřené hodnoty zůstávají uložené a lze se k nim kdykoliv později vrátit nebo je sdílet mezi přáteli na sociálních sítích. Ovládání aplikace je velmi intuitivní, a pokud by se přece jen stalo, že si nebudete vědět rady, je vám k dispozici průvodce přímo v aplikaci.

floome graf

Klíčové vlastnosti

  • Stejná technologie měření jako u policejních detektorů.
  • Vortexový snímač průtoku.
  • Aplikace dostupná v češtině.
  • Podrobné statistiky měření.
  • Sociální funkce – sdílení dat, přivolání taxi nebo přátel, mapa nejbližších restaurací.
  • Baterie na 10 let provozu.
  • Dvojí barevné provedení.

Obsah balení

  • Alkoholtester Floome
  • Náhradní náustek
  • Návod k použití

Kategorie

Buďte v obraze

Práce v Brně!

Pro kamennou prodejnu ERTEA Store v Brně v Campusu hledáme prodejce našeho prémiového zboží. Práce v dynamickém a prestižním oboru, práce s produkty špičkové kvality, mladý kolektiv a vstřícné vedení. Vhodné i pro studenty a brigádníky. Žádosti posílejte na prace@ertea.eu.

Zadejte svůj e-mail a my Vás budeme informovat

upoutavka jediny esho invisible shield
Sleva 10% z běžných cen při registraci před objednávkou